Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Comisia permanentă a Camerei Deputaţilor şi Senatului privind Statutul deputaţilor şi al senatorilor, organizarea şi funcţionarea şedinţelor comune ale Camerei Deputaţilor şi Senatului

Sample avatar Group
STANCIU A. Anghel

Vicepreşedinte
din 15.12.2009

grup PSD

Sample avatar Group

Membru
din 14.12.2011

Sample avatar Group

Membru
din 14.12.2011

Sample avatar Group
GROSARU E. Mircea

Membru
din 31.05.2011

grup Minorităţi

Sample avatar Group
IORDACHE Luminiţa

Membru
din 12.12.2011

Sample avatar Group
MITREA Miron-Tudor

Membru
din 31.05.2011

grup PSD

Sample avatar Group
NICOARĂ Romeo-Florin

Membru
din 22.06.2009

grup PNL


Comunicate de presă

Contact

Go to top