Senatul României
Limba:
RO EN
Tipăreşte
Comisia pentru transporturi şi infrastructură

BUTUNOI Ionel-Daniel

Preşedinte
din 22.12.2016
grup PSD

RUSE Mihai

Vicepreşedinte
din 17.09.2018
grup ALDE

TOMA Vasilică

Secretar
din 01.09.2017
grup PSD

COLIBAN Allen

Membru
din 16.10.2018
grup USR

DUNCA Marius-Alexandru

Membru
din 19.09.2018
grup PSD

FEJÉR László-Ődőn

Membru
din 22.12.2016
grup UDMR

MANOLIU Dan

Membru
din 12.02.2018
grup PSD

MARIN N. Gheorghe

Membru
din 04.09.2017
grup PSD

POPA G. Cornel

Membru
din 22.12.2016
grup PNL

SMARANDACHE Miron-Alexandru

Membru
din 05.02.2018
grup PSD

STÂNGĂ George-Cătălin

Membru
din 22.12.2016
grup PNL


Go to top