Tipăreşte
Comisia pentru cercetarea abuzurilor, combaterea corupției și petiții

CARACOTA Iancu

Preşedinte
din 24.09.2018
grup PNL

LUPU Victorel

Vicepreşedinte
din 17.09.2018
grup PSD

LUNGU Dan

Secretar
din 26.09.2018
grup USR

ANDRONESCU D. Ecaterina

Membru
din 05.12.2018
grup PSD

BĂDĂLĂU I. Niculae

Membru
din 03.12.2018
grup PSD

CHIȚAC Vergil

Membru
din 11.09.2018
grup Senatori fără apartenenţă la grupurile parlamentare

DENEŞ Ioan

Membru
din 11.09.2018
grup PSD

FENECHIU Cătălin-Daniel

Membru
din 14.02.2017
grup PNL

NICOARĂ Marius-Petre

Membru
din 17.09.2018
grup ALDE

PAULIUC Nicoleta

Membru
din 17.09.2018
grup PNL

STAN V. Ioan

Membru
din 22.12.2016
grup PSD


Adresa poştală: Calea 13 Septembrie 1-3, sector 5, Bucureşti, 050711; Centrala: +40 21 414 1111 +40 21 316 0300.
Hartă Site
Go to top