Tipăreşte
Comisia pentru dezvoltare regională, administrarea activelor statului și privatizare

BANIAS Mircea-Marius

Preşedinte
grup LC

VEGH Alexandru

Vicepreşedinte
din 21.05.2013
grup UDMR

CALCAN Valentin-Gigel

Secretar
din 04.02.2013
grup PSD

TOMOIAGĂ Ştefan-Liviu

Membru
din 17.02.2015
grup PNL

PĂRAN Dorin

Membru
grup LC

NĂSTASE Ilie

Membru
din 16.02.2016
grup Senatori fără apartenenţă la grupurile parlamentare

POP Liviu-Marian

Membru
din 15.12.2014
grup PSD

FRĂTEAN Petru-Alexandru

Membru
din 03.06.2015
grup PSD

CADĂR Leonard

Membru
din 17.03.2014
grup PSD

VOLOSEVICI Andrei-Liviu

Membru
din 24.02.2014
grup LC

NEAGU Nicolae

Membru
grup PNL

MOHANU Nicolae

Membru
grup PSD


Adresa poştală: Calea 13 Septembrie 1-3, sector 5, Bucureşti, 050711; Centrala: +40 21 414 1111 +40 21 316 0300.
Hartă Site
Go to top
IP