Tipăreşte
Comisia pentru buget, finanţe, activitate bancară şi piaţă de capital

ARCAŞ I. Viorel

Preşedinte
din 01.02.2018
grup PSD

MIHU Ștefan

Vicepreşedinte
din 17.09.2018
grup PSD

BULACU Romulus

Secretar
din 24.09.2018
grup PNL

CÎȚU Florin-Vasile

Membru
din 01.02.2018
grup PNL

DINU Nicoleta-Ramona

Membru
din 22.12.2016
grup USR

LUPU Victorel

Membru
din 01.02.2017
grup PSD

NIȚĂ Ilie

Membru
din 22.12.2016
grup ALDE

PAȚURCĂ Roxana-Natalia

Membru
din 22.12.2016
grup PSD

SOPORAN Aurel-Horea

Membru
din 11.09.2018
grup PSD

TÁNCZOS Barna

Membru
din 22.12.2016
grup UDMR

TEODOROVICI Eugen-Orlando

Membru
din 01.02.2018
grup PSD


Adresa poştală: Calea 13 Septembrie 1-3, sector 5, Bucureşti, 050711; Centrala: +40 21 414 1111 +40 21 316 0300.
Hartă Site
Go to top