Senatul României
Limba:
RO EN
Tipăreşte
Comisia economică, industrii şi servicii

ZAMFIR Daniel-Cătălin

Preşedinte
din 17.09.2018
grup ALDE

SOPORAN Aurel-Horea

Vicepreşedinte
din 02.10.2018
grup PSD

DINICĂ Silvia-Monica

Secretar
din 26.09.2018
grup USR

ANTAL István-Loránt

Membru
din 12.09.2018
grup UDMR

BULACU Romulus

Membru
din 22.12.2016
grup PNL

HĂRĂU Eleonora-Carmen

Membru
din 24.09.2018
grup PNL

ILEA Vasile

Membru
din 04.09.2017
grup PSD

MARCIU Ovidiu-Cristian-Dan

Membru
din 17.09.2018
grup PSD

MIHU Ștefan

Membru
din 19.12.2018
grup PSD

SAVIN Emanoil

Membru
din 19.12.2018
grup PSD

ŢUŢUIANU Adrian

Membru
din 03.12.2018
grup Senatori fără apartenenţă la grupurile parlamentare


Go to top