Tipăreşte
Comisia pentru regulament

TĂTARU Nelu

Preşedinte
din 07.09.2015
grup PNL

POP Liviu-Marian

Vicepreşedinte
din 05.09.2016
grup PSD

DURBACĂ Eugen

Secretar
din 12.10.2015
grup LC

BIRÓ Rozalia-Ibolya

Membru
din 18.03.2014
grup UDMR


Adresa poştală: Calea 13 Septembrie 1-3, sector 5, Bucureşti, 050711; Centrala: +40 21 414 1111 +40 21 316 0300.
Hartă Site
Go to top
IP