Senatul României
Limba:
RO EN
Tipăreşte
Comisia pentru politică externă

DUMITRESCU Cristian-Sorin

Preşedinte
din 22.12.2016
grup PSD

MIHAIL Radu-Mihai

Vicepreşedinte
din 26.09.2018
grup USR

ILEA Vasile

Secretar
din 05.01.2017
grup PSD

BADEA Viorel-Riceard

Membru
din 24.09.2018
grup PNL

COSTOIU Mihnea-Cosmin

Membru
din 22.12.2016
grup PSD

DIACONU Adrian-Nicolae

Membru
din 22.12.2016
grup PSD

GORGHIU Alina-Ştefania

Membru
din 17.09.2018
grup PNL

NOVÁK Csaba-Zoltán

Membru
din 22.12.2016
grup UDMR

POPA Ion

Membru
din 22.12.2016
grup ALDE

POPESCU-TĂRICEANU I. Călin-Constantin-Anton

Membru
din 01.02.2017
grup ALDE

PREDA Radu-Cosmin

Membru
din 19.12.2018
grup PSD

VALECA Şerban-Constantin

Membru
din 01.09.2017
grup PSD


Go to top