Senatul României
Limba:
RO EN
Tipăreşte
Comisia pentru muncă, familie şi protecţie socială

ROTARU Ion

Preşedinte
din 22.12.2016
grup PSD

HĂRĂU Eleonora-Carmen

Vicepreşedinte
din 24.09.2018
grup PNL

BODOG Florian-Dorel

Secretar
din 19.12.2018
grup PSD

CRAIOVEANU Elena-Lavinia

Membru
din 01.02.2018
grup PSD

DERZSI Ákos

Membru
din 22.12.2016
grup UDMR

FIFOR Mihai-Viorel

Membru
din 04.02.2019
grup PSD

MARCIU Ovidiu-Cristian-Dan

Membru
din 01.02.2017
grup PSD

PÎRVULESCU Eugen

Membru
din 27.12.2016
grup PNL

POP Liviu-Marian

Membru
din 19.12.2018
grup PSD

PRESADĂ Florina-Raluca

Membru
din 22.12.2016
grup USR

ZAMFIR Daniel-Cătălin

Membru
din 17.09.2018
grup ALDE


Go to top