Senatul României
Limba:
RO EN
Tipăreşte
Comisia pentru mediu

STÂNGĂ George-Cătălin

Preşedinte
din 24.09.2018
grup PNL

ROMAȘCANU Lucian

Vicepreşedinte
din 19.12.2018
grup PSD

RESMERIŢĂ Cornel-Cristian

Secretar
din 17.09.2018
grup PSD

BĂDĂLĂU I. Niculae

Membru
din 10.10.2018
grup PSD

COLIBAN Allen

Membru
din 17.09.2018
grup USR

COVACIU Severica-Rodica

Membru
din 03.10.2018
grup Senatori fără apartenenţă la grupurile parlamentare

DOGARIU Eugen

Membru
din 11.09.2018
grup PSD

GANEA Ion

Membru
din 22.12.2016
grup PSD

GHICA Cristian

Membru
din 16.10.2018
grup USR

POPA Ion

Membru
din 17.09.2018
grup ALDE

TALPOȘ Ioan-Iustin

Membru
din 17.09.2018
grup PSD


Go to top