Senatul României
Limba:
RO EN
Tipăreşte
Comisia pentru regulament

MOGA Nicolae

Preşedinte
din 01.02.2018
grup PSD

NICOARĂ Marius-Petre

Vicepreşedinte
din 05.07.2018
grup ALDE

FEJÉR László-Ődőn

Secretar
din 27.02.2017
grup UDMR

DIRCĂ George-Edward

Membru
din 22.12.2016
grup USR

OPREA Mario-Ovidiu

Membru
din 25.06.2018
grup PNL


Go to top