Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Comisia comună permanentă a Camerei Deputaţilor şi Senatului pentru exercitarea controlului parlamentar asupra activităţii S.R.I.

Sample avatar Group
BEJINARIU A. Eugen

Preşedinte
din 24.06.2020

grup PSD

Sample avatar Group
PREDA Gh. Cezar Florin

Vicepreşedinte
din 24.06.2020

grup PNL

Sample avatar Group
CSOMA Botond

Secretar
din 28.03.2018

grup UDMR

Sample avatar Group
FLOREA Oana-Consuela

Membru
din 07.02.2018

grup PSD

Sample avatar Group
MĂRGĂRIT Mitică-Marius

Membru
din 24.06.2020

grup PSD

Sample avatar Group
MARIN Nicolae

Membru
din 07.02.2018


Comunicate de presă

Contact

  
Go to top