Tipăreşte
Comisia pentru drepturile omului, culte şi minorităţi

CAZAN Mircea-Vasile

Preşedinte
din 18.06.2018
grup PNL

CHISĂLIŢĂ Ioan-Narcis

Vicepreşedinte
din 22.12.2016
grup PSD

DERZSI Ákos

Secretar
din 27.12.2016
grup UDMR

BOTNARIU Emanuel-Gabriel

Membru
din 27.02.2017
grup PSD

COVACIU Severica-Rodica

Membru
din 22.12.2016
grup Senatori fără apartenenţă la grupurile parlamentare

LUNGU Dan

Membru
din 22.12.2016
grup USR

MATEI Constantin-Bogdan

Membru
din 22.12.2016
grup PSD

MELEŞCANU Teodor-Viorel

Membru
din 26.06.2018
grup ALDE

ORȚAN Ovidiu-Florin

Membru
din 22.12.2016
grup PSD

STĂNESCU Paul

Membru
din 01.02.2017
grup PSD

ŢAPU NAZARE Eugen

Membru
din 22.12.2016
grup PNL


Adresa poştală: Calea 13 Septembrie 1-3, sector 5, Bucureşti, 050711; Centrala: +40 21 414 1111 +40 21 316 0300.
Hartă Site
Go to top