Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Biroul Permanent

Sample avatar Group
ATANASIU Teodor

Vicepreşedinte
din 02.02.2015

grup PNL

Sample avatar Group
CHELARU I. Ioan

Vicepreşedinte
din 03.02.2014

grup PSD

Sample avatar Group
MITU Augustin-Constantin

Vicepreşedinte
din 01.09.2015

grup PSD

Sample avatar Group
PEREŞ A. Alexandru

Vicepreşedinte
din 01.09.2016

grup PNL

Sample avatar Group
ARDELEAN Ben-Oni

Secretar
din 01.09.2016

grup PNL

Sample avatar Group
PUREC Ion-Simeon

Secretar
din 26.06.2013

grup PSD

Sample avatar Group
BĂDĂLĂU I. Niculae

Chestor
din 01.09.2015

grup PSD

Sample avatar Group
BEREANU Neculai

Chestor
din 01.09.2015

grup PSD

Sample avatar Group
RĂDULESCU Cristian

Chestor
din 21.06.2016

grup PNL


Comunicate de presă

Contact

Go to top