Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Comisia juridică, de numiri, disciplină, imunităţi şi validări

Sample avatar Group
BOBOC Cătălin

Preşedinte
din 03.02.2014

grup PNL

Sample avatar Group
COSTE Marius

Vicepreşedinte
din 09.11.2015

grup PSD

Sample avatar Group
DONŢU Ovidiu-Liviu

Membru
din 09.11.2015

grup PSD

Sample avatar Group
JIPA F. Florina-Ruxandra

Membru
din 28.06.2016

grup PSD

Sample avatar Group
MIRON Vasilica-Steliana

Membru
din 01.10.2014

grup PNL

Sample avatar Group
RĂDULESCU Cristian

Membru
din 07.06.2016

grup PNL

Sample avatar Group
TÁNCZOS Barna

Membru
din 17.10.2016

grup UDMR

Sample avatar Group
TĂTARU Nelu

Membru
din 27.06.2016

grup PNL


Comunicate de presă

Contact

Tel: 021 312 10 87
Fax: 021 312 10 87
E-mail: com.juridica@senat.ro
Go to top