Senatul României
Limba:
RO EN
Tipăreşte
Comisia pentru Regulament

IGAŞ Traian-Constantin

Preşedinte
din 22.05.2012
grup PD-L

MITREA Miron-Tudor

Vicepreşedinte
din 01.09.2010
grup PSD

DUMITRU Constantin

Secretar
din 17.09.2012
grup PNL

CSEKE Attila-Zoltan

Membru
din 05.09.2011
grup UDMR

MIHĂILESCU Petru-Şerban

Membru
din 16.02.2011
grup GRP


Go to top