Senatul României
Limba:
RO EN
Tipăreşte
Comisia juridică, de numiri, disciplină, imunităţi şi validări

CAZANCIUC Robert-Marius

Preşedinte
din 15.05.2017
grup PSD

FENECHIU Cătălin-Daniel

Vicepreşedinte
din 24.09.2018
grup PNL

DIACONU Adrian-Nicolae

Secretar
din 22.12.2016
grup PSD

BĂDULESCU Dorin-Valeriu

Membru
din 11.09.2018
grup ALDE

BRĂILOIU Tit-Liviu

Membru
din 01.02.2017
grup PSD

CSÁSZÁR Károly Zsolt

Membru
din 22.12.2016
grup UDMR

DIRCĂ George-Edward

Membru
din 22.12.2016
grup USR

GANEA Ion

Membru
din 11.09.2018
grup PSD

NICOLAE Şerban

Membru
din 15.05.2017
grup PSD

PAVEL Marian

Membru
din 03.12.2018
grup PSD

SCÂNTEI Laura-Iuliana

Membru
din 12.09.2017
grup PNL


Go to top