Senatul României
Limba:
RO EN
Tipăreşte
Comisia pentru constituţionalitate

DIRCĂ George-Edward

Preşedinte
din 26.09.2018
grup USR

SALAN Viorel

Vicepreşedinte
din 22.12.2016
grup PSD

SIBINESCU Ionuț

Secretar
din 25.02.2019
grup ALDE

CADARIU Constantin-Daniel

Membru
din 24.09.2018
grup PNL

CORLĂŢEAN Titus

Membru
din 22.12.2016
grup PSD

CSÁSZÁR Károly Zsolt

Membru
din 22.12.2016
grup UDMR

DUMITRESCU Cristian-Sorin

Membru
din 22.12.2016
grup PSD

MATEI Constantin-Bogdan

Membru
din 19.12.2018
grup PSD

NICOARĂ Marius-Petre

Membru
din 17.09.2018
grup ALDE

OPREA Mario-Ovidiu

Membru
din 12.02.2018
grup PNL

POP Gheorghe

Membru
din 05.01.2017
grup PSD


Go to top