Senatul României
Limba:
RO EN
Tipăreşte
Comisia pentru sănătate publică

ROTARU Ion

Preşedinte
grup PSD

PANŢURU Tudor

Vicepreşedinte
din 13.09.2012
grup PD-L

BOITAN Minerva

Membru
grup PNL

CÂMPANU Liviu

Membru
din 02.03.2011
grup GRP

GÜNTHNER Tiberiu

Membru
grup UDMR

ICHIM Paul

Membru
grup PNL

ION Vasile

Membru
grup PSD

RĂDULESCU Şerban

Membru
grup PNL

SECĂŞAN Iosif

Membru
din 11.09.2012
grup PNL

UDRIŞTOIU Tudor

Membru
din 03.03.2011
grup PD-L


Go to top