Senatul României
Limba:
RO EN
Tipăreşte
Comisia pentru învăţământ, ştiinţă, tineret şi sport

HĂRDĂU Mihail

Preşedinte
grup PD-L

PRUNEA Nicolae-Dănuţ

Vicepreşedinte
din 11.09.2012
grup PSD

POPA Mihaela

Secretar
din 11.09.2012
grup PNL

ANDRONESCU D. Ecaterina

Membru
din 11.09.2012
grup PSD

BARA Ion

Membru
grup PD-L

DAVID Gheorghe

Membru
din 22.05.2012
grup PD-L

FILIP Petru

Membru
din 11.09.2012
grup PSD

MARKÓ Béla

Membru
din 26.06.2012
grup UDMR

PANŢURU Tudor

Membru
din 14.09.2011
grup PD-L

SILISTRU Doina

Membru
grup PSD


Go to top