Tipăreşte
Comisia pentru sănătate publică

LÁSZLÓ Attila

Preşedinte
din 22.12.2016
grup UDMR

DIACONESCU M. Renică

Vicepreşedinte
din 05.01.2017
grup PSD

SIBINESCU Ionuț

Secretar
din 17.09.2018
grup ALDE

ARCAN Emilia

Membru
din 11.09.2018
grup PSD

BODOG Florian-Dorel

Membru
din 01.02.2018
grup PSD

BOTNARIU Emanuel-Gabriel

Membru
din 22.12.2016
grup PSD

DĂNĂILĂ Leon

Membru
din 22.12.2016
grup PNL

DUMITRESCU Iulian

Membru
din 24.09.2018
grup PNL

ORȚAN Ovidiu-Florin

Membru
din 22.12.2016
grup PSD

STOCHECI Cristina-Mariana

Membru
din 05.01.2017
grup PSD

WIENER Adrian

Membru
din 22.12.2016
grup USR


Adresa poştală: Calea 13 Septembrie 1-3, sector 5, Bucureşti, 050711; Centrala: +40 21 414 1111 +40 21 316 0300.
Hartă Site
Go to top