Senatul României
Limba:
RO EN
Tipăreşte
Comisia pentru administraţie publică

CÂRCIUMARU Florin

Preşedinte
din 22.12.2016
grup PSD

TOMA Cătălin Dumitru

Vicepreşedinte
din 24.09.2018
grup PNL

DOGARIU Eugen

Secretar
din 01.09.2017
grup PSD

CSEKE Attila-Zoltan

Membru
din 22.12.2016
grup UDMR

FILIPESCU Răducu-George

Membru
din 22.12.2016
grup PNL

MAZILU Liviu-Lucian

Membru
din 01.02.2018
grup PSD

PAȚURCĂ Roxana-Natalia

Membru
din 10.10.2018
grup PSD

PRESADĂ Florina-Raluca

Membru
din 22.12.2016
grup USR

RUSE Mihai

Membru
din 22.12.2016
grup ALDE

TRUFIN Lucian

Membru
din 01.02.2017
grup PSD


Go to top