Senatul României
Limba:
RO EN
Tipăreşte
Comisia pentru apărare, ordine publică şi siguranţă naţională

BRĂILOIU Tit-Liviu

Preşedinte
din 17.09.2018
grup PSD

PAULIUC Nicoleta

Vicepreşedinte
din 24.09.2018
grup PNL

FIFOR Mihai-Viorel

Secretar
din 21.11.2018
grup PSD

FĂLCOI Nicu

Membru
din 17.09.2018
grup USR

LÁSZLÓ Attila

Membru
din 01.02.2017
grup UDMR

MELEŞCANU Teodor-Viorel

Membru
din 17.09.2018
grup ALDE

MOGA Nicolae

Membru
din 18.09.2017
grup PSD

NICOLAE Şerban

Membru
din 05.01.2017
grup PSD

SALAN Viorel

Membru
din 12.02.2018
grup PSD

SBÎRNEA Liliana

Membru
din 03.12.2018
grup PSD

SCÂNTEI Laura-Iuliana

Membru
din 24.09.2018
grup PNL


Go to top