Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Grupul parlamentar al Uniunii Salvaţi România

Sample avatar Group
BARNA Ilie Dan

Vicelider din 20.12.2016

Sample avatar Group
CHICHIRĂU Cosette-Paula

Vicelider din 01.02.2017

Sample avatar Group
DRULĂ Cătălin

Vicelider din 20.12.2016

Sample avatar Group
SEIDLER Cristian-Gabriel

Vicelider din 20.12.2016

Sample avatar Group
NĂSUI Claudiu-Iulius-Gavril

Secretar din 01.02.2017

Sample avatar Group
ARSU Alin-Ionut

Membru din 25.06.2019

Sample avatar Group
BENGA Tudor - Vlad

Membru din 20.12.2016

Sample avatar Group
BOTEZ Mihai-Cătălin

Membru din 20.12.2016

Sample avatar Group
BULAI Iulian

Membru din 20.12.2016

Sample avatar Group
CERNAT Silviu-Nicolaie

Membru din 27.10.2020

Sample avatar Group
CIUREA Alexandru

Membru din 27.10.2020

Sample avatar Group
DEHELEAN Silviu

Membru din 20.12.2016

Sample avatar Group
DURUȘ Vlad-Emanuel

Membru din 20.12.2016

Sample avatar Group
ION Stelian-Cristian

Membru din 20.12.2016

Sample avatar Group
IURIŞNIŢI Cristina-Ionela

Membru din 20.12.2016

Sample avatar Group
LUPESCU Dumitru

Membru din 20.12.2016

Sample avatar Group
MOŞTEANU Liviu-Ionuţ

Membru din 20.12.2016

Sample avatar Group
NECULA Ciprian

Membru din 13.10.2020

Sample avatar Group
POP Rareş-Tudor

Membru din 20.12.2016

Sample avatar Group
POPESCU Nicolae-Daniel

Membru din 19.04.2017

Sample avatar Group
PRISNEL Adrian-Claudiu

Membru din 20.12.2016

Sample avatar Group
PRUNĂ Cristina-Mădălina

Membru din 20.12.2016

Sample avatar Group
RODEANU Bogdan-Ionel

Membru din 20.12.2016

Sample avatar Group
SFARAILA Dan Mihai

Membru din 17.11.2020

Sample avatar Group
UNGUREANU Emanuel-Dumitru

Membru din 20.12.2016


Comunicate de presă

Contact

  
Go to top