Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Grupul parlamentar al Partidului Social Democrat

Sample avatar Group
DOBRE Mircea-Titus

Secretar din 02.09.2013

Sample avatar Group
NICHITA Cristina

Secretar din 02.09.2013

Sample avatar Group
AVRAM Marian

Membru din 02.02.2016

Sample avatar Group
BABUŞ Radu

Membru

Sample avatar Group
BĂLAN Ion

Membru

Sample avatar Group
BENGA Ioan

Membru

Sample avatar Group
BLĂNARIU Valentin

Membru din 28.06.2016

Sample avatar Group
BORDEIANU Dan

Membru din 28.11.2014

Sample avatar Group
CHIRIŢĂ Dumitru

Membru din 02.09.2015

Sample avatar Group
CHIRVĂSUŢĂ Laurenţiu

Membru din 28.06.2016

Sample avatar Group
CIOATĂ Cezar

Membru din 21.12.2015

Sample avatar Group
CIOCAN Dan

Membru

Sample avatar Group
CIUHODARU Tudor

Membru din 09.03.2016

Sample avatar Group
CODÎRLĂ D. Liviu

Membru din 09.03.2016

Sample avatar Group
DAEA Petre

Membru

Sample avatar Group
DIACONU Adrian-Nicolae

Membru din 09.03.2016

Sample avatar Group
DIMA Toader

Membru

Sample avatar Group
DÎRZU Ioan

Membru

Sample avatar Group
ENEA Constantin-Cosmin

Membru din 31.03.2014

Sample avatar Group
GEANTĂ Florian Daniel

Membru din 16.03.2016

Sample avatar Group
GHEORGHE Florin

Membru din 04.04.2016

Sample avatar Group
HOLBAN Titi

Membru din 28.06.2016

Sample avatar Group
LAZA-MATIUŢA Liviu

Membru din 10.10.2016

Sample avatar Group
NICOLAE Florian

Membru din 10.10.2016

Sample avatar Group
NICOLICEA V. Eugen

Membru din 03.05.2016

Sample avatar Group
NIŢĂ Emil

Membru

Sample avatar Group
PÂRGARU I. Ion

Membru din 09.03.2016

Sample avatar Group
PEIA Ninel

Membru

Sample avatar Group
POTOR Călin

Membru din 18.03.2014

Sample avatar Group
SMARANDACHE Miron-Alexandru

Membru din 21.10.2013

Sample avatar Group
STROE Radu

Membru din 14.03.2016

Sample avatar Group
WEBER Mihai

Membru


Comunicate de presă

Contact

Go to top