Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Fisa Senator Marian-Gheorghe CUCȘA

Parlamentar ales in în data de - validat la data de -
Formaţiunea politică: Alianta Liberalilor si Democratilor Grupul parlamentar: Deputaţi neafiliaţi
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisii comune:
Comisia comună permanentă a Camerei Deputaţilor şi Senatului pentru exercitarea controlului parlamentar asupra activităţii S.R.I. Vicepreşedinte, de la data de 16.01.2017
Comisii speciale:
Comisia specială comună a Camerei Deputaților și Senatului privind analizarea și actualizarea cadrului normativ cu incidență în domeniul securității naționale Secretar, de la data de 24.04.2018
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Grupul parlamentar de prietenie cu Bahrein Membru, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Cuba Membru, de la data de 13.9.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Regatul Cambodgiei Membru, de la data de 26.6.2019
Grupul parlamentar de prietenie cu Belarus Membru, de la data de 26.4.2017
Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Istoric activitate parlamentară:
Camera De la Până la
Camera Deputaţilor 20.12.2016 dd.MM.yyyy
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Comisia specială comună a Camerei Deputaților și Senatului privind analizarea și actualizarea cadrului normativ cu incidență în domeniul securității naționale Membru, de la data de 18.04.2018 până la data de 23.04.2018
Istoric Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Istoric Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Go to top