Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Fisa Senator Mircea-Gheorghe DRĂGHICI

Parlamentar ales in în data de - validat la data de -
Formaţiunea politică: Partidul Social Democrat Grupul parlamentar: Grupul parlamentar al Partidului Social Democrat
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisii comune:
Comisii speciale:
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Grupul parlamentar de prietenie cu Malaysia Vicepreşedinte, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Algeria Membru, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Croatia Membru, de la data de 26.4.2017
Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Istoric activitate parlamentară:
Camera De la Până la
Camera Deputaţilor 15.12.2008 18.12.2012
Camera Deputaţilor 19.12.2012 19.12.2016
Camera Deputaţilor 20.12.2016 d.M.yyyy
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Istoric Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Istoric Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Go to top