Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Fisa Senator Sorin-Dan MOLDOVAN

Parlamentar ales in în data de - validat la data de -
Formaţiunea politică: Partidul Naţional Liberal Grupul parlamentar: Grupul parlamentar al Partidului Naţional Liberal
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisii comune:
Comisia permanentă comună a Camerei Deputaţilor şi Senatului pentru relaţia cu UNESCO Membru, de la data de 01.03.2017
Comisii speciale:
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Grupul parlamentar de prietenie cu Liban Vicepreşedinte, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Canada Membru, de la data de 26.4.2017
Istoric activitate parlamentară:
Camera Camera Până la
Camera Deputaţilor 20.12.2016 d.M.yyyy
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Go to top