Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Fisa Senator Emil-Marius PAŞCAN

Parlamentar ales in în data de - validat la data de -
Formaţiunea politică: Partidul Mișcarea Populară Grupul parlamentar: Grupul parlamentar al Partidului Mişcarea Populară
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisii comune:
Comisii speciale:
Comisia specială comună a Camerei Deputaţilor şi Senatului pentru celebrarea Centenarului Marii Uniri şi a Războiului pentru Întregirea Neamului. Membru, de la data de 28.06.2017
Comisia specială comună a Camerei Deputaților și Senatului privind elaborarea Codului administrativ Membru, de la data de 18.04.2018
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Grupul parlamentar de prietenie cu Luxemburg Membru, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Bolivariană Venezuela Membru, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Islanda Membru, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Ecuador Membru, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Slovacia Membru, de la data de 26.4.2017
Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Istoric activitate parlamentară:
Camera De la Până la
Camera Deputaţilor 20.12.2016 dd.MM.yyyy
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Istoric Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Istoric Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Go to top