Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Fisa Senator Lucian-Daniel STANCIU-VIZITEU

Parlamentar ales in în data de - validat la data de -
Formaţiunea politică: Partidul "Uniunea Salvați România” Grupul parlamentar: Grupul parlamentar al Uniunii Salvaţi România
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisii comune:
Comisia comună permanentă a Camerei Deputaţilor şi Senatului pentru exercitarea controlului parlamentar asupra activităţii S.R.I. Membru, de la data de 28.06.2017
Comisii speciale:
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Grupul parlamentar de prietenie cu Filipine Preşedinte, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Coreea Secretar, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Japonia Membru, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Finlanda Membru, de la data de 26.4.2017
Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Adunarea Parlamentară a OSCE (APOSCE) Membru Supleant, de la data de 1.3.2017
Istoric activitate parlamentară:
Camera De la Până la
Camera Deputaţilor 20.12.2016 dd.MM.yyyy
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Istoric Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Istoric Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Go to top