Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Doina-Anca TUDOR

Senator ales în Circumscripţia electorală nr.10 Buzău,colegiul 2
în data de 09.12.2012, validat în data de 19.12.2012
Formaţiunea politică: Partidul Naţional Liberal Grupul parlamentar: Grupul parlamentar al Partidului Naţional Liberal
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisii comune:
Comisii speciale:
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Istoric activitate parlamentară:
Camera De la Până la
Senat 19.12.2012 07.06.2016
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Comisia economică, industrii şi servicii Membru, de la data de 20.12.2012 până la data de 07.06.2016
Comisia pentru cultură şi media Membru, de la data de 07.09.2015 până la data de 07.06.2016
Comisia pentru dezvoltare şi strategie economică Membru, de la data de 15.02.2016 până la data de 07.06.2016
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Istoric Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Grupul parlamentar de prietenie cu Franta (Senat) Membru, de la data de 13.02.2013 până la data de 07.06.2016
Grupul parlamentar de prietenie cu Turcia Membru, de la data de 13.02.2013 până la data de 07.06.2016
Istoric Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Adunarea Parlamentara a Francofoniei (APF) Membru, de la data de 21.03.2013 până la data de 15.05.2016
Go to top