Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Teodor-Viorel MELEŞCANU

Parlamentar ales in Circumscripţia electorală nr. 31 Prahova,
în data de - validat la data de -
Formaţiunea politică: Partidul Naţional Liberal Grupul parlamentar: Senatori fără apartenenţă la grupurile parlamentare
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisii comune:
Comisii speciale:
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Istoric activitate parlamentară:
Camera De la Până la
Senat 22.11.1996 10.12.2000
Senat 13.12.2004 14.12.2008
Senat 15.12.2008 05.03.2012
Senat 21.12.2016 dd.MM.yyyy
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Istoric Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Istoric Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Go to top