Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Fisa Senator Eugen DIJMĂRESCUFisa Senator Eugen DIJMĂRESCU

Parlamentar ales in în data de - validat la data de - Parlamentar ales in în data de - validat la data de -
Formaţiunea politică: Frontul Salvării Naţionale Grupul parlamentar: Grupul parlamentar al Partidului Democrat
Formaţiunea politică: Partidul Democrat Grupul parlamentar: Grupul parlamentar al Partidului Democrat
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisii comune:
Comisii speciale:
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Istoric activitate parlamentară:
Camera De la Până la
Camera Deputaţilor 9.6.1990 31.7.1990
Senat 16.10.1992 18.12.1994
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Istoric Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Istoric Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Go to top