Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Fisa Senator Marina-Adelina COSTE

Parlamentar ales in în data de - validat la data de -
Formaţiunea politică: Partidul Social Democrat Grupul parlamentar: Grupul parlamentar al Partidului Social Democrat
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisii comune:
Comisii speciale:
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Istoric activitate parlamentară:
Camera De la Până la
Camera Deputaţilor 20.12.2016 13.8.2017
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Istoric Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Grupul parlamentar de prietenie cu Bahrein Membru, de la data de 26.04.2017 până la data de 13.08.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Letonia Membru, de la data de 26.04.2017 până la data de 13.08.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Algeria Membru, de la data de 26.04.2017 până la data de 13.08.2017
Istoric Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Go to top