Senatul României
Limba:
RO EN


  Data naşterii: 19.02.1939
  Irina LOGHIN
 
Parlamentar ales in Circumscripţia electorală nr. 19 Giurgiu,
în data de - validat la data de -

 
Formaţiunea politică: sigla Partidul România Mare
Grupul parlamentar: sigla Grupul parlamentar al Partidului România Mare








Istoric activitate parlamentară:
CameraDe laPână la
Camera Deputaţilor11 dec. 200012 dec. 2004
Senat13 dec. 200414 dec. 2008







Go to top