Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Mihai-Răzvan UNGUREANU

Senator ales în Circumscripţia electorală nr.02 Arad,colegiul 1
în data de 09.12.2012, validat în data de 19.12.2012
Formaţiunea politică: Forţa Civică Grupul parlamentar: Grupul parlamentar al Partidului Naţional Liberal
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisii comune:
Comisii speciale:
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Istoric activitate parlamentară:
Camera De la Până la
Senat 19.12.2012 01.07.2015
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Comisia pentru politică externă Membru, de la data de 20.12.2012 până la data de 01.07.2015
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Istoric Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Grupul parlamentar de prietenie cu Danemarca Membru, de la data de 13.02.2013 până la data de 01.07.2015
Grupul parlamentar de prietenie cu Regatul Unit al Marii Britanii și Irlandei de Nord Membru, de la data de 13.02.2013 până la data de 01.07.2015
Grupul parlamentar de prietenie cu Letonia Vicepreşedinte, de la data de 13.02.2013 până la data de 01.07.2015
Istoric Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Go to top