Data naşterii: 04.10.1950
Locul naşterii: Râmnicu Vîlcea, judeţul Vâlcea
  Paul PĂCURARU
 
Parlamentar ales in Circumscripţia electorală nr. 18 Galați,
în data de - validat la data de -

 
Formaţiunea politică: sigla Partidul Naţional Liberal
Grupul parlamentar: sigla Grupul parlamentar al Partidului Naţional Liberal








Istoric activitate parlamentară:
CameraDe laPână la
Senat22 Nov 199610 Dec 2000
Senat11 Dec 200012 Dec 2004
Senat13 Dec 200414 Dec 2008







Adresa poştală: Calea 13 Septembrie 1-3, sector 5, Bucureşti, 050711; Centrala: +40 21 414 1111 +40 21 316 0300.
Hartă Site
Go to top