Senatul României
Limba:
RO EN


  Data naşterii: 02.01.1974
  Marius Ovidiu ISĂILĂ
 
Parlamentar ales in Circumscripţia electorală nr.16 Dîmboviţa,colegiul 3,
în data de 09.12.2012 validat la data de 19.12.2012

 
Formaţiunea politică: sigla Independent
Grupul parlamentar: sigla Senatori fără apartenenţă la grupurile parlamentare








Istoric activitate parlamentară:
CameraDe laPână la
Senat19 dec. 201210 nov. 2016


Istoric Comisii permanente:
Comisia pentru buget, finanţe, activitate bancară şi piaţă de capital - Membru, de la data de 20.12.2012 până la data de 24.2.2014
Comisia pentru buget, finanţe, activitate bancară şi piaţă de capital - Membru, de la data de 3.3.2014 până la data de 12.9.2016




Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
sigla Grupul parlamentar de prietenie cu Islanda - Vicepreşedinte, de la data de 13.2.2013 până la data de 16.6.2014
sigla Grupul parlamentar de prietenie cu Grecia - Membru, de la data de 13.2.2013 până la data de 16.6.2014
sigla Grupul parlamentar de prietenie cu Croatia - Membru, de la data de 13.2.2013 până la data de 16.6.2014
sigla Grupul parlamentar de prietenie cu Federatia Rusa - Membru, de la data de 18.6.2013 până la data de 16.6.2014

Go to top