Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Ştefan-Bucur STOICA

Parlamentar ales in în data de 09.12.2012 validat la data de 19.12.2012
Formaţiunea politică: Partidul Democrat Liberal Grupul parlamentar: Grupul parlamentar al Partidului Democrat Liberal
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisii comune:
Comisii speciale:
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Istoric activitate parlamentară:
Camera De la Până la
Camera Deputaţilor 19.12.2012 15.10.2014
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Istoric Comisii comune:
Comisia comună a Camerei Deputaţilor şi Senatului pentru elaborarea propunerii legislative de revizuire a Constituţiei României Membru supleant, de la data de 25.02.2013 până la data de 15.10.2014
Istoric Comisii speciale:
Istoric Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Grupul parlamentar de prietenie cu Regatul Unit al Marii Britanii și Irlandei de Nord Membru, de la data de 13.02.2013 până la data de 15.10.2014
Grupul parlamentar de prietenie cu Țărilor de Jos (Olanda) Membru, de la data de 13.02.2013 până la data de 15.10.2014
Istoric Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Go to top