Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

 Legislatura
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

PARLAMENTUL

Camera Reprezentanţilor

Senat

http://www.oireachtas.ie

http://www.irlgov.ie/oireachtas/

Grupul parlamentar de prietenie cu Irlanda

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 ANDRONESCU D. Ecaterina Senator PSD din data de 26.04.2017
5 BĂNICIOIU N. Nicolae Deputat PRO EU din data de 26.04.2017
6 BENKÖ Erika Deputat UDMR din data de 26.04.2017
7 BICHINEŢ Corneliu Deputat PMP din data de 26.04.2017
8 CIOCAN Dan Deputat PSD din data de 26.04.2017
9 CRISTINA Ioan Senator PNL din data de 26.04.2017
10 DINICĂ Silvia-Monica Senator USR din data de 26.04.2017
11 DUMITRESCU Iulian Senator PNL din data de 26.04.2017
12 FĂLCOI Nicu Senator USR din data de 26.04.2017
13 LOVIN Dumitru Deputat ALDE din data de 26.04.2017
14 MATEI Constantin-Bogdan Senator PSD din data de 26.04.2017
15 NICOARĂ Romeo-Florin Deputat PNL din data de 26.04.2017
16 PAMBUCCIAN V. Varujan Deputat Minoritati din data de 26.04.2017
17 RĂDUŢ Violeta Deputat PSD din data de 26.04.2017
18 ŞTEFAN Corneliu Deputat PSD din data de 26.04.2017
19 TÎLVĂR P. Angel Deputat PSD din data de 26.04.2017
20 VELCEA Nicolae Deputat PSD din data de 26.04.2017




Go to top