Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK


Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

PARLAMENTUL

http://www.knesset.gov.il



 Legislatura
Select 21.12.2020 - 20.12.2024
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Grupul parlamentar de prietenie cu Israel

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 ALEXE Florin-Alexandru Deputat PNL din data de 11.05.2021
5 ANDRUŞCEAC Antonio Deputat AUR din data de 11.05.2021
6 BULAI Oana-Gianina Deputat PSD din data de 11.05.2021
7 CIOLACU Ion-Marcel Deputat PSD din data de 11.05.2021
8 COLEŞA Ilie-Alin Deputat AUR din data de 11.05.2021
9 CORLĂŢEAN Titus Senator PSD din data de 11.05.2021
10 GRINDEANU Sorin Mihai Deputat PSD din data de 11.05.2021
11 KOVÁCS Irina Elisabeta Senator UDMR din data de 11.05.2021
12 MÎNDRUŢĂ Gheorghiță Senator USR PLUS din data de 11.05.2021
13 MURARU Iulian-Alexandru Deputat PNL din data de 11.05.2021
14 NEAGU Nicolae Senator PNL din data de 11.05.2021
15 PANDEA Ciprian Senator PNL din data de 11.05.2021
16 POSTICĂ Andrei Senator USR PLUS din data de 11.05.2021
17 PREDOIU Marian-Cătălin Deputat PNL din data de 11.05.2021
18 SEIDLER Cristian-Gabriel Deputat USR PLUS din data de 11.05.2021
19 SIMONIS Alfred - Robert Deputat PSD din data de 11.05.2021
20 ZAMFIR Daniel-Cătălin Senator PSD din data de 11.05.2021




Go to top