Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK


Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

ADUNAREA REPUBLICII

http://www.assembleiadarepublica.pt/



 Legislatura
Select 21.12.2020 - 20.12.2024
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Portugheză

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 AZAMFIREI Leonard Senator PSD din data de 11.05.2021
5 CAMBERA Oana-Alexandra Deputat USR din data de 11.05.2021
6 CAZANCIUC Robert-Marius Senator PSD din data de 11.05.2021
7 CHIRILĂ Virgil Alin Deputat PSD din data de 11.05.2021
8 CIUCĂ Nicolae-Ionel Senator PNL din data de 11.05.2021
9 KELEMEN I. Hunor Deputat UDMR din data de 11.05.2021
10 LONGHER I. Ghervazen Deputat Minorități din data de 11.05.2021
11 OTEŞANU Daniela Deputat PSD din data de 11.05.2021
12 PAVELESCU Nicolae Deputat PSD din data de 11.05.2021
13 POTECĂ Vasilică Senator PNL din data de 11.05.2021
14 TANASĂ Dan Deputat AUR din data de 11.05.2021
15 TENIŢĂ Dragoş-Cătălin Deputat USR din data de 11.05.2021
16 TRĂILĂ Cristina Deputat PNL din data de 11.05.2021
17 TRIF Bogdan Gheorghe Deputat PSD din data de 11.05.2021
18 TURCAN D. Raluca Deputat PNL din data de 11.05.2021
19 VARGA Glad-Aurel Deputat PNL din data de 11.05.2021
20 VOLOSATÎI Boris Deputat AUR din data de 11.05.2021




Go to top