Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

 Legislatura
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

PARLAMENTUL ELEN

http://www.parliament.gr

Grupul parlamentar de prietenie cu Grecia

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 BALINT Liviu-Ioan Deputat PRO EU din data de 27.09.2017
5 BANIAS Mircea-Marius Deputat PRO EU din data de 26.04.2017
6 CIOCAN Dan Deputat PSD din data de 26.04.2017
7 DAN Carmen Daniela Senator PSD din data de 26.04.2017
8 DIRCĂ George-Edward Senator USR din data de 26.04.2017
9 PALĂR V. Ionel Deputat PNL din data de 26.04.2017
10 PĂLE Dănuţ Deputat PSD din data de 26.04.2017
11 PODASCA Gabriela-Maria Deputat PRO EU din data de 28.03.2018
12 POPA G. Cornel Senator PNL din data de 26.04.2017
13 RADU Nicolaie-Sebastian-Valentin Deputat PSD din data de 26.04.2017
14 ROŞCA Lucreţia Deputat PSD din data de 26.04.2017
15 SERES V. Dénes Deputat UDMR din data de 26.04.2017
16 ŞIŞCU George Deputat PNL din data de 26.04.2017
17 TRUFIN Lucian Senator PSD din data de 26.04.2017
18 VASILESCU Lia-Olguţa Deputat PSD din data de 26.04.2017
19 WIENER Adrian Senator USR din data de 26.04.2017
20 ZISOPOL Dragoş Gabriel Deputat Minoritati din data de 26.04.2017




Go to top