Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK


Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

CAMERA REPREZENTANŢILOR

http://parliament.gov.mt/



 Legislatura
Select 21.12.2020 - 20.12.2024
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Grupul parlamentar de prietenie cu Malta

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 BUSUIOC Andrei Senator AUR din data de 11.05.2021
5 COARNĂ Dumitru Deputat PSD din data de 11.05.2021
6 DINICĂ Silvia-Monica Senator USR PLUS din data de 11.05.2021
7 FLOREA Daniel Deputat PSD din data de 11.05.2021
8 FURTUNĂ Mirela Deputat PSD din data de 11.05.2021
9 GEORGESCU Laura Senator PSD din data de 11.05.2021
10 GHERA Giureci-Slobodan Deputat Minorități din data de 11.05.2021
11 KOVÁCS Irina Elisabeta Senator UDMR din data de 11.05.2021
12 MOCIOALCĂ Ion Senator PSD din data de 11.05.2021
13 PREDOIU Marian-Cătălin Deputat PNL din data de 11.05.2021
14 ŞLINCU Dan-Constantin Deputat PSD din data de 11.05.2021
15 ŞTEFAN Ion Deputat PNL din data de 11.05.2021
16 STOICA Diana Deputat USR PLUS din data de 11.05.2021
17 SUCIU Sebastian-Ilie Deputat AUR din data de 11.05.2021
18 TĂTARU Nelu Deputat PNL din data de 11.05.2021
19 VARGA Glad-Aurel Deputat PNL din data de 11.05.2021
20 VOICULESCU Liviu-Dumitru Senator PNL din data de 11.05.2021




Go to top