Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

 Legislatura
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

CORTESURILE GENERALE

Congresul Deputaţilor

http://www.congreso.es

Senat

http://www.senado.es

Grupul parlamentar de prietenie cu Spania

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 BENKÖ Erika Deputat UDMR din data de 26.04.2017
5 BOGDAN Gheorghe-Dănuţ Deputat PSD din data de 26.04.2017
6 CĂLIN St. Ion Deputat PSD din data de 26.04.2017
7 CALOTĂ Florică Ică Deputat ALDE din data de 26.04.2017
8 CÂRCIUMARU Florin Senator PSD din data de 26.04.2017
9 DINU Nicoleta-Ramona Senator USR din data de 26.04.2017
10 DÎRZU Ioan Deputat PSD din data de 26.04.2017
11 GHEORGHIU Bogdan Deputat PNL din data de 26.04.2017
12 GILIA Claudia Deputat PSD din data de 27.09.2017
13 JIVAN Luminiţa-Maria Deputat PSD din data de 26.04.2017
14 PETREA Gabriel Deputat PRO EU din data de 26.04.2017
15 SĂFTOIU M. Ana Adriana Deputat PNL din data de 26.04.2017
16 SBÎRNEA Liliana Senator PSD din data de 26.04.2017
17 STĂNESCU Alexandru Deputat PSD din data de 26.04.2017
18 UNGUREANU Emanuel-Dumitru Deputat USR din data de 26.04.2017
19 VASILE Daniel Deputat Minoritati din data de 26.04.2017
20 VLADUCĂ Oana-Silvia Deputat PRO EU din data de 26.04.2017
21 VOICU G. Mihai Alexandru Deputat PNL din data de 26.04.2017




Go to top