Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK


Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

PARLAMENTUL

http://www.althingi.is



 Legislatura
Select 21.12.2020 - 20.12.2024
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Grupul parlamentar de prietenie cu Islanda

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 ALDA Adrian Deputat PSD din data de 11.05.2021
5 BICA Dănuț Senator PNL din data de 11.05.2021
6 BUICU Corneliu-Florin Deputat PSD din data de 11.05.2021
7 CALISTA Mara-Daniela Deputat PNL din data de 11.05.2021
8 CRISTIAN Brian Deputat USR PLUS din data de 11.05.2021
9 GAVRILĂ Anamaria Deputat AUR din data de 11.05.2021
10 HATOS Adrian Senator PNL din data de 11.05.2021
11 HAVÂRNEANU Filip Deputat USR PLUS din data de 11.05.2021
12 KOCSIS-CRISTEA Alexandru Deputat PNL din data de 11.05.2021
13 LONGHER I. Ghervazen Deputat Minorități din data de 11.05.2021
14 LUNGU Romeo-Daniel Deputat PSD din data de 11.05.2021
15 MIHAI Alfred-Laurențiu-Antonio Senator PSD din data de 11.05.2021
16 NĂCUŢĂ Sorin Deputat PNL din data de 11.05.2021
17 PLĂIAŞU Gabriel Deputat PNL din data de 11.05.2021
18 RESMERIŢĂ Cornel-Cristian Senator PSD din data de 11.05.2021
19 SALAN Viorel Deputat PSD din data de 11.05.2021
20 TRIFAN Raoul-Adrian Senator USR PLUS din data de 11.05.2021




Go to top