Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK


Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

PARLAMENTUL CANADEI

Camera Comunelor

Senat

http://www.parl.gc.ca



 Legislatura
Select 21.12.2020 - 20.12.2024
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Grupul parlamentar de prietenie cu Canada

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 AZAMFIREI Leonard Senator PSD din data de 11.05.2021
5 BICA Dănuț Senator PNL din data de 11.05.2021
6 CĂTANĂ Gheorghe Adrian Senator AUR din data de 11.05.2021
7 CHIRA Claudiu-Martin Deputat PNL din data de 11.05.2021
8 CÎȚU Florin-Vasile Senator PNL din data de 11.05.2021
9 CIUBUC Ciprian Deputat AUR din data de 11.05.2021
10 DRULĂ Cătălin Deputat USR din data de 11.05.2021
11 DUNAVA Costel Neculai Deputat PSD din data de 11.05.2021
12 FIREA Gabriela Senator PSD din data de 11.05.2021
13 HĂRĂTĂU Elena Deputat PNL din data de 11.05.2021
14 ILIŞANU Claudiu-Augustin Deputat PSD din data de 11.05.2021
15 KOLCSÁR Anquetil-Károly Deputat UDMR din data de 11.05.2021
16 PREDESCU Ana-Loredana Deputat PSD din data de 11.05.2021
17 RUJAN Dumitru Deputat PNL din data de 11.05.2021
18 TOANCHINĂ Marius-Gheorghe Senator PSD din data de 11.05.2021
19 TODA Daniel-Liviu Deputat USR din data de 11.05.2021
20 TRIF Bogdan Gheorghe Deputat PSD din data de 11.05.2021




Go to top