Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK


Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

PARLAMENTUL

http://www.lrs.lt



 Legislatura
Select 21.12.2020 - 20.12.2024
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Grupul parlamentar de prietenie cu Lituania

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 BODEA Marius Senator USR din data de 11.05.2021
5 CĂTĂNICIU Steluţa-Gustica Deputat PSD din data de 11.05.2021
6 CĂTĂUŢĂ Ana-Maria Deputat PSD din data de 11.05.2021
7 CORLĂŢEAN Titus Senator PSD din data de 11.05.2021
8 COSMA Dorinel Senator AUR din data de 11.05.2021
9 ENACHI Raisa Deputat AUR din data de 11.05.2021
10 FEODOR Silviu Deputat Minorități din data de 11.05.2021
11 POLIŢEANU Mihai-Laurenţiu Deputat USR din data de 11.05.2021
12 POPA Alexandru Deputat PNL din data de 11.05.2021
13 PRESURĂ Alexandra Deputat PSD din data de 11.05.2021
14 PUFU Vlad-Mircea Senator PNL din data de 11.05.2021
15 ROMAN Florin-Claudiu Deputat PNL din data de 11.05.2021
16 STANCU Paul Deputat PSD din data de 11.05.2021
17 ŞTEFAN Ion Deputat PNL din data de 11.05.2021
18 ŢACHIANU Marian Deputat PSD din data de 11.05.2021
19 TÁNCZOS Barna Senator UDMR din data de 11.05.2021
20 VÎLCEANU Dan Deputat PNL din data de 11.05.2021




Go to top