Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK


Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

CAMERA REPREZENTANŢILOR

http://www.parliament.cy



 Legislatura
Select 21.12.2020 - 20.12.2024
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Grupul parlamentar de prietenie cu Cipru

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 APOSTOL Alin-Gabriel Deputat USR PLUS din data de 11.05.2021
5 BREAHNĂ-PRAVĂŢ Ionela-Cristina Senator PSD din data de 11.05.2021
6 GÁL Károly Deputat UDMR din data de 11.05.2021
7 GORGHIU Alina-Ştefania Senator PNL din data de 11.05.2021
8 MIRCESCU Ion-Narcis Senator USR PLUS din data de 11.05.2021
9 MIUŢESCU M. Gheorghe Adrian Deputat PNL din data de 11.05.2021
10 NICULESCU-ŢÂGÂRLAŞ Cristian-Augustin Senator PNL din data de 11.05.2021
11 PREDOIU Marian-Cătălin Deputat PNL din data de 11.05.2021
12 ŞERBAN Gianina Deputat AUR din data de 11.05.2021
13 ŞIMON Gheorghe Deputat PSD din data de 11.05.2021
14 STĂNESCU Vetuţa Deputat PNL din data de 11.05.2021
15 TANASĂ Dan Deputat AUR din data de 11.05.2021
16 TOADER Bogdan-Andrei Deputat PSD din data de 11.05.2021
17 TOANCHINĂ Marius-Gheorghe Senator PSD din data de 11.05.2021
18 TUDORACHE Daniel Deputat PSD din data de 11.05.2021
19 WIENER Adrian Deputat USR PLUS din data de 11.05.2021
20 ZETEA Gabriel-Valer Deputat PSD din data de 11.05.2021




Go to top