Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK


Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

PARLAMENTUL

http://www.folketinget.dk

http://www.ft.dk



 Legislatura
Select 21.12.2020 - 20.12.2024
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Grupul parlamentar de prietenie cu Danemarca

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 ANDRONACHE Gabriel Deputat PNL din data de 11.05.2021
5 ATANASIU Onuţ Valeriu Deputat PNL din data de 11.05.2021
6 BÎCA Iulian-Mihail Senator PNL din data de 11.05.2021
7 BOLA Bogdan-Alexandru Deputat PNL din data de 11.05.2021
8 BREAHNĂ-PRAVĂŢ Ionela-Cristina Senator PSD din data de 11.05.2021
9 BULAI Iulian Deputat USR PLUS din data de 11.05.2021
10 BUZOIANU Diana-Anda Deputat USR PLUS din data de 11.05.2021
11 CRISTEA Andi-Lucian Deputat PSD din data de 11.05.2021
12 CSÁSZÁR Károly Zsolt Senator UDMR din data de 11.05.2021
13 DĂMUREANU Ringo Deputat AUR din data de 11.05.2021
14 DUNAVA Costel Neculai Deputat PSD din data de 11.05.2021
15 GAVRILĂ Anamaria Deputat AUR din data de 11.05.2021
16 MANEA Cătălin-Zamfir Deputat Minorități din data de 11.05.2021
17 MIHAI Alfred-Laurențiu-Antonio Senator PSD din data de 11.05.2021
18 MUŞOIU Ştefan Deputat PSD din data de 11.05.2021
19 PREDOIU Marian-Cătălin Deputat PNL din data de 11.05.2021
20 SANDU Viorica Deputat PSD din data de 11.05.2021




Go to top